Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

від 09 березня 2021 року                                                                            № 35

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 18 березня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на черговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про черговий призов громадян України на строкову військову службу у 2021 році.

2.2. Про взяття на квартирний облік.

2.3. Про надання дозволу на видалення дерев.

2.4. Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.

2.5. Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання.

2.6. Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІ квартал 2021 року.

2.7. Інші питання поточної роботи.

2.8. Різне.

3. Керуючому справами виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                Дмитро БАРИЛКО