Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

Дата: 04.03.2021 09:10

від 04 березня 2021 року                                                                                     № 32

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 04 березня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
  2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступне питання:

Про негайне відібрання малолітніх дітей Сеньківа Олександра Романовича (08.08.2011 р.н.) та Сеньків Ангеліни Романівни (19.12.2016 р.н.).

3. Керуючому справами (секретарю) виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення позачергового засідання виконкому.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                Дмитро БАРИЛКО

Смерека Світлана