Комісія щодо надання одноразової грошової допомоги від депутатів

Дата: 04.03.2021 12:55

Відбулося засідання депутатської комісії по розгляду звернень депутатів Козівської селищної ради щодо надання одноразової грошової допомоги з Фонду Козівської селищної ради.
    Присутні члени комісії, заступник селищного голови Роман Солтис, депутати селищної ради Наталя Олійник, Надія Бень, Роман Миц, Іван Шкільний опрацювали 14 заяв від депутатів селищної ради, до яких звернулися мешканці Козівської громади які з різних причин потребують матеріальної допомоги. Переважно це стан здоров’я та скрутне матеріальне становище. Всі заяви підкріплені документами, які засвідчують дані обставини.
    По усіх 14-ти зверненнях прийняті схвальні рішення на загальну суму 34680 грн.
    Обговорили також створення та наповнення депутатського фонду одноразової допомоги.