Щирі співчуття з приводу смерті Євгена Зарічного

Дата: 26.02.2021 11:46

Козівська громада в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті начальника фінансового відділу Козівської селищної ради Євгена Зарічного. На 62-му році життя перестало битися його серце.
    Висловлюємо свої щирі співчуття всім рідним і близьким людям померлого.  Несподівана смерть Євгена Зарічного — втрата для рідних, близьких, для колег і  друзів. На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати, важко знайти  слова втіхи, коли зупиняється серце, проте світлі спогади про цю людину, яка  чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.
   Євген Зарічний віддав роботі у фінансовому відділі 26 років. Він був людиною глибокого розуму та інтелекту, вмілим керівником, наставником та порадником для колег.
   Людина живе доти, поки її пам’ятають. Світлий, добрий спомин про Євгена Зарічного та його внесок у розвиток громади завжди житиме в серцях рідних, усіх, хто його знав, любив і поважав.
      Вічна пам’ять та Царство Небесне!