Contra spem spero

Дата: 25.02.2021 11:02

Сьогодні виповнилося 150 років з дня народження геніальної української письменниці.
   Феномен творчого потенціалу та життєвого шляху Лесі Українки до сьогодні цікавить істориків та літературознавців. З огляду на це маємо сьогодні об’єм інформації, набагато глибший за дані шкільної програми. І можемо відкривати нові грані особистості та мистецької спадщини Лесі Українки, її феноменальну обдарованість, політичний вплив, захоплення фольклором та його інтерпретація у творах, стан здоров’я, особисті та дружні стосунки, врешті репресії та цензура, яких зазнали її близькі люди. Пропонуємо це зробити, а також відвідати концерт "Ні, я жива, я буду вічно жити", присвячений 150-річчю з дня народження письменниці, який відбудеться сьогодні в Центрі культури та дозвілля в Козові.

Стояла я і слухала весну,
Весна мені багато говорила,
Співала пісню дзвінку, голосну
То знов таємно-тихо шепотіла.

Вона мені співала про любов,
Про молодощі, радощі, надії,
Вона мені переспівала знов
Те, що давно мені співали мрії.

Л.Українка