ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Дата: 24.02.2021 12:50

Відповідно до п. 10 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних підприємств (установ, закладів, організацій)  Козівської селищної ради затвердженого рішенням третьої сесії Козівської селищної ради від 29.01.2021 р №106, Козівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
- директора комунального закладу «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради.
ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ
     -    вища педагогічна освіта ступеня не нижче спеціаліста;
-    стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше як п’ять років;
-    вміння працювати на комп’ютері;
-    досконале володіння державною мовою.
Особи, які бажають взяти участь в конкурсі подають на ім’я селищного голови заяву і такі документи :
     -   заява про участь у конкурсі;
     - перспективний план розвитку комунального закладу «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради.
-    особовий листок з обліку кадрів;
-    копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
-    копії документів про освіту;
-    копію трудової книжки;
-    дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
-    відомості про доходи та зобов’язання  фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї за попередній рік (електронна  декларація  про доходи та видатки);
-    копію паспорта громадянина України;
-    копію військового квитка (для військовозобов’язаних)
Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення на офіційному Веб-сайті Козівської селищної ради або інших засобах масової інформації за адресою: смт Козова, вул. Грушевського, 32.
Телефон для довідок : 2-19-09