Про скликання позачергового засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради

Дата: 24.02.2021 11:46

Про скликання позачергового засідання
виконавчого комітету Козівської селищної ради

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1.    Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 25 лютого 2021 року о 10:00 годині в приміщенні залу засідань адмінбудинку селищної ради по вул.Грушевського,38.
2.    Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:
     2.1. Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету «Джерело» в селі Конюхи.
     2.2.  Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету «Водолій» в селі Козівка.
     2.3. Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету «Краплинка» в селі Криве.
     2.4. Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету Аква віта в селі Плотича.
     2.5. Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету «Теофіпілка» в селі Теофіпілка.
     2.6. Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету «Джерело» в селі Золота Слобода.
     2.7.  Про легалізацію органу самоорганізації населення комітету «Вівсянський край» в селі Вівся.
     2.8.Про проект Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Козівської територіальної громади Тернопільської області на 2021-2023 роки».
      2.9. Про забезпечення збереження кабельних ліній електрозв’язку.
3. Керуючому справами виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.
4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК

Смерека Світлана