Триває підготовка до чергового пленарного засідання сесії.

В п’ятницю, 19 лютого, відбулися засідання постійних комісій. Зокрема, провели засідання комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, залучення інвестицій, зв’язку та сфери послуг.

У засіданні взяли участь голова комісії, депутат селищної ради Василь Колісник, члени комісії Микола Михайлів, Наталя Олійник, Василь Вітровий, Іван Бісовський, запрошені Зоряна Пончко, начальник фінансового відділу Козівської селищної ради Євген Зарічний, начальник юридичного відділу Василь Чабан, перший заступник селищного голови Вадим Щеглов, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, начальник відділу державної реєстрації Ігор Перцак,  начальник Козівського районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області Андрій Гетьман, керівник Центру надання соціальних послуг Ігор Скобляк.

Обговорили ряд питань, які будуть винесені на розгляд депутатів на сесії 23 лютого.

Зокрема, внесення змін до бюджету на 2021 рік, затвердження передавальних актів майна сільських рад, затвердження структури та штатної чисельності комунальних підприємств «Трудовий архів» та «Козова-тепло», встановлення розміру плати за навчання дітей у Козівській школі мистецтв, затвердження тарифів абонентської плати плавального басейну  та інші.

У п’ятницю, 19 лютого, відбулося також засідання комісії з питань містобудування, архітектури, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони природи.

Засідання провів голова комісії, депутат селищної ради Іван Кирянчук. Вивчали питання порядку денного члени комісії, депутати селищної ради Ярослав Адамів, Мирон Прийдун, секретар селищної ради Дмитро Барилко, запрошені: головний спеціаліст відділу організаційно-виконавчої роботи Ірина Іваник, представники земельного відділу Леся Козіцка, Тетяна Мельник, Євгенія Ткачук. Детально розглянули, вивчили блок земельних питань різного типу.