Шановна громадо!

Дата: 20.02.2021 09:53

Минає сьома річниця дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Коли тривала Революція Гідності, ніхто навіть в страшному сні не міг уявити, що в європейській країні , в мирний час хтось дозволить собі стріляти в неозброєних протестувальників. Дорослих чоловіків і молодих юнаків. Наймолодшому загиблому Героєві Небесної Сотні, який до того ж, був з Тернопільщини, було всього 17 років.

Ми можемо з впевненість сказати, що вбивство Небесної Сотні, а згодом воєнні дії - це спланована акція знищення кращих українців, патріотів, молоді, яка могла б будувати сильну, міцну, процвітаючу державу.

І саме тому ми повинні пам’ятати той страшний злочин, який забрав життя Небесної Сотні. «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього», - писав М.Рильський. В цих словах - велика істина. Історія України знов і знов пишеться кров’ю її синів. Ми не маємо морального права оминути цей факт.

Вічна Пам’ять і Вічна Слава Героям Небесної Сотні!