Пам'яті загиблих Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 16:44

Представники Козівської селищної ради взяли участь в панахиді за загиблими на Майдані.

За упокій душ Героїв Небесної Сотні молилися священики Козівського деканату отець-декан Роман Рокецький, отець Євген Бойко, отець Василь Баглей, отець Володимир Наконечний та отець Віталій Пігій.

Вшанувати пам’ять загиблих Героїв прийшли учасники АТО, учасники ГО «Самооборона», представники органів місцевого самоврядування, освітяни, працівники закладів культури, небайдужі мешканці Козівської громади.

Символічні лампадки запалили на спомин про героїчний подвиг цих простих людей, які віддали свої життя за свободу, гідність та вільний вибір українського народу.