Дата: 17.02.2021 16:00

Зголошення на "ягідні" семінари кластеру "Щедре Опілля"

Хочете навчитись ефективно вирощувати малину, суницю, обліпиху чи лікарські трави? Запрошуємо Вас взяти участь у серії навчальних семінарів з технології вирощування ягідних культур та лікарських трав.

Семінари відбуватимуться у актовому залі Центральної публічної бібліотеки за адресою: вул. Гвардійська 6, смт. Козова.

Час проведення:

• 21 лютого 13:00 - "Малина ремонтантна та літня – від вирощування до збуту" (модератор - Василь Вега)
  • 27 лютого 11:00 - "Обліпиха – від вирощування до збуту" (Федір Прима)
  • 28 лютого 13:00 - "Суниця садова – від вирощування до збуту" (Борис Карабанов)
  • 3 березня 11:00 - "Культивовані лікарські трави та дикороси – від вирощування до збуту"

На прохання місцевих жителів заплановані також додаткові комплексні семінари "Вирощування ягідних культур". Графік узгоджується:

м. Зборів, сесійний зал у будинку культури - 7 березня 13:00 (Василь Вега)

м. Підгайці - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)

с. Городище - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)

с. Купчинці - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)

с. Золотники - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)

с. Саранчуки - час узгоджується і буде повідомлено додатково (Тарас Андрійчук)

Контактний номер телефону - 067 955 86 87 (Олеся, Тернопільська аграрна дорадча служба).

Семінари є складовою частиною проєкту «Підтримка зайнятості у сільській місцевості, що постраждала від пандемії COVID-19 через розвиток малого сімейного бізнесу під брендом «ЩЕДРЕ ОПІЛЛЯ»», що реалізується Кооперативним об'єднанням СОК "Файні Ґазди" в рамках спільного проєкту Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку».

Для того, аби взяти участь в семінарі, необхідно заповнити заявку за посиланням