Розпорядження Козівського селищного голови про скликання третього засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Дата: 15.02.2021 12:44

Про скликання третього засідання третьої сесії  Козівської селищної ради восьмого скликання

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати третє засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 23 лютого 2021 року о 10 год 00 хв. в приміщенні залу засідань адмінбудинку Козівської селищної ради по вул.Грушевського, 38 в смт Козова.

На розгляд третього засідання третьої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

1. Про план роботи Козівської селищної ради на 2021 рік.
  2. Про зміни до бюджету Козівської селищної ради (територіальної громади) на 2021 рік (19560000000).
  3. Про затвердження Положення про орган самоорганізації населення Козівської територіальної громади.
  4. Про надання згоди на створення органів самоорганізації населення.
  5. Про затвердження тарифів абонентської плати плавального басейну Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Козівської селищної ради.
  6. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту ( в новій редакції), структури Козівської дитячо–юнацької спортивної школи Козівської селищної ради.
  7. Про цільову соціальну Програму підтримки сімї та протидії домашньому насиллю на 2021-2024 роки.
  8. Про Програму «Молодь Козівщини» на 2021-2025 роки.
  9. Про цільову Програму попередження надзвичайних ситуацій, реагування на них та забезпечення пожежної і техногенної безпеки на об’єктах різних форм власності Козівської селищної ради на 2021-2023 роки.
  10. Земельні питання.
  11. Інші питання поточної роботи.
  12. Різне.

Козівський селищний голова                               Сергій ДОБАЛЮК