Шановні мешканці громади!

Дата: 15.02.2021 10:42

У холодний, по справжньому зимовий день щиро вітаємо Вас з світлим святом Стрітення Господнього!

Символізм сьогоднішнього свята надзвичайно глибокий і багатогранний. Він означає для нас зустріч Бога з людиною, як праведник Симеон зустрівся з немовлям Ісусом в Єрусалимському храмі. Він дає поштовх зміни старого на нове, як зміна Старого Завіту на Новий. Свічка, освячена сьогодні в храмі, стає оберегом від зла.

Тому нехай сьогоднішнє свято дарує Вам світлу радість, мир, гармонію в душі, тепло та любов.

А ще, за народними прикметами, сьогодні зима зустрічається з весною. Тому віримо, що теплі і сонячні дні вже близько. Зі святом усіх!