Оперативна нарада щодо наслідків снігопаду

Дата: 11.02.2021 09:48

Вранці Козівський селищний голова Сергій Добалюк зібрав оперативну нараду з представниками КП «Благоустрій» Богданом Медведем та Юрієм Жорновським, де були присутні перший заступник голови Вадим Щеглов, заступник голови Роман Солтис, секретар селищної ради Дмитро Барилко.

З огляду на погіршення погодних умов, снігопади, які не припиняються вже четверту добу, говорили про план заходів по ліквідації наслідків негоди.

Як зазначив голова, по селах громади основну частину робіт взяли на себе аграрії, які продовжують підтримувати комунальні служби технікою. Як тільки снігопад трохи припиниться, комунальники запрацюють на повну потужність.