Шановні мешканці громади!

Дата: 10.02.2021 14:05

Уже третю добу погодні умови на території нашої громади залишаються стабільно несприятливими. Як тільки ми розчистили наслідки снігопаду - випав дощ і виникла ожеледь, а сьогодні вночі знов сніжило.

Тому просимо проявити розуміння, комунальні служби працюють на повну потужність щоб створити відповідні умови на дорогах для водіїв та пішоходів.

Висловлюємо вдячність аграріям нашої громади, зокрема, представникам ТзОВ «Агропродсервіс», СВГ «Вікторія-92», ПАП «Злагода», ПП «Качан-07», ПАП «Нива», ПП «Агроінвест», ТОВ «Карго», які продовжують підтримувати комунальників технікою та ресурсами для посипки доріг.

Сподіваємося, що найближчим часом погодні умови нормалізуються, і ми всі зможемо насолодитися зимовою казкою.