Ліквідація наслідків негоди на дорогах громади

Дата: 08.02.2021 16:48

Більшість доріг місцевого значення, козівські  центральні та прилеглі вулиці очищені від снігових  заметів. За таких складних погодних умов важливо  мобілізувати усі засоби, щоб боротися з негодою.

Козівський селищний голова Сергій Добалюк  особисто контролює стан очистки доріг в громаді.

Виникли труднощі в розчищенні дороги Козова- Вівся, яка перебуває на обслуговуванні в УБК  Тернопільської ОДА. Через недобросовісного  підрядника дорогу довелося розчищати власними  силами.

Цінну допомогу комунальним службам в  розчищенні шляхів надали аграрії, які працюють на  території громади. Зокрема, Баран А.С.(ТзОВ  Агропродсервіс»), Пеляк П.І.(СВГ «Вікторія-92»), Сеньківський М.М.(ПАП «Злагода»), Кіндзерський Р.П.(ПП «Качан-07»), Кошеля М.Ф.(ПАП «Нива»), Пудлик Ю.Й.( ПП «Агроінвест»), представники Контінентал Фармерз Груп(ТОВ «Карго»).

За попередженням Тернопільського обласного центру із гідрометеорології, мороз та снігопади протримаються до кінця тижня, можливий мокрий сніг та ожеледиця.

Будьте уважні та обережні за кермом, з огляду на погодні умови без крайньої необхідності не вирушайте в поїздки.