Робоча зустріч працівників Козівської селищної ради та «Центру пробації»

Дата: 03.02.2021 10:12

В Козівській селищній раді відбулась робоча зустріч секретаря Козівської селищної ради Дмитра Барилка та провідного інспектора Козівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Тернопільській області Ірини Подлецької.

Зміна розподілу повноважень між державними й місцевими органами влади в контексті адміністративної реформи тягне за собою низку проблем, зокрема, щодо погодження об’єктів, що визначаються органами місцевого самоврядування для відпрацювання суб’єктами пробації стягнень у вигляді суспільно корисних робіт.

Учасники зустрічі обговорили шляхи своєчасної реалізації виконання судових рішень відносно порушників, на яких накладено адміністративні стягнення у виді громадських та суспільно корисних робіт, питання щодо внесення змін до бюджету селищної ради в частині оплати суспільно корисних робіт, а також заключення з громадами відповідних Меморандумів про співпрацю з метою здійснення наглядових та соціально-виховних заходів з суб’єктами пробації, підготовки та надання допомоги особам, які готуються до звільнення.