Козівська ДЮСШ чекає юних спортсменів

Дата: 02.02.2021 16:06

В рамках робочого візиту селищний голова Козівськоі ОТГ Сергій Добалюк та перший заступник Вадим Щеглов завітали у Дитячу юнацьку спортивну школу, в якій завершився ремонт. Поспілкувалися з завучем, тренером по футболу Василем Сагайдаком.

Сьогодні спортзал та інші приміщення готові до прийому юних спортсменів. Обладнані душові, кімнати відпочинку. При правильно розставлених пріоритетах є перспективи проводити в Козівській ДЮСШ змагання обласного та всеукраїнського рівня, тому що необхідна база для цього є, потрібні лише деякі допрацювання.

Керівник громади Сергій Добалюк готовий посприяти в пришвидшенні здачі в експлуатацію приміщення, аби спортивна школа могла запрацювати на повну потужність.