Про забезпечення у Козівській селищній раді реалізації конституційного права на звернення

Дата: 01.12.2020 12:38

Про забезпечення у Козівській селищній раді

реалізації конституційного права на звернення

від 01 грудня  2020 року  № 72

Керуючись ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

ст. 22 закону України „Про звернення громадян” :

1. Затвердити розпорядок робочого дня виконавчого комітету Козівської селищної ради, а саме :

початок робочого дня       -        8.00 год.

перерва на обід                  -      13.00 - 1 4.00 год.

закінчення робочого дня  -     17 год. 15 хв., п’ятниця – 16.00 год.

вихідні дні  -   субота, неділя.

Прийом громадян у виконавчому комітеті селищної ради проводиться  селищним головою,  першим заступником селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету, заступниками селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету, секретарем селищної ради, секретарем виконавчого комітету селищної ради (графік додається).

2. Забезпечити функціонування “гарячої лінії “ та телефону довіри з питань реалізації громадянами права на звернення та особистий прийом щосереди:

з 10.00 до 12.00  год.

I-ша середа місяця         -     селищний голова  №  тел. 2-16-47

ІІ-га середа місяця         -     перший заступник  селищного голови з

питань діяльності виконавчого комітету

№ тел.  2-17-74

ІІІ-тя середа місяця      -      секретар селищної ради  №  тел. 2-19-53.

IV-та середа місяця      -      заступник селищного голови з питань діяльності

виконавчого комітету № тел.  2-17-74

з 14.00 до 16.00  год.

I-ша середа місяця         -     заступник  селищного голови з

питань діяльності виконавчого комітету

№ тел.  2-17-74

ІІ-га середа місяця         -     секретар виконавчого комітету селищної ради

№  тел. 2-19-53.

3. Утворити при виконавчому комітеті  селищної ради постійно діючу комісію з   питань розгляду звернень громадян та затвердити її склад :

Голова комісії                                     - селищний голова Добалюк С.В.

Секретар комісії                                 - секретар селищної ради Барилко Д.Л.

Члени комісії:

Смерека С.В.         -   секретар виконкому селищної ради;

Ткачук Є.І.            -    спеціаліст IІ категорії селищної ради по земельних

питаннях;

Петрик М.              -   начальник Козівського відділення поліції Бережанського

відділу поліції ГУНП в Тернопільській області (за згодою).

4. Щоквартально заслуховувати на засіданнях виконкомів питання щодо надходження та розгляду звернень громадян у виконкомі селищної ради.

5. Спеціалісту з організаційних питань селищної ради довести дане розпорядження до відома жителів Козівської селищної ради та виконавців.

6.  Вважати розпорядження  № 122  від 02 грудня 2015 року (зі змінами) таким, що втратило чинність.

Козівський селищний голова                                                 Сергій Добалюк