Про скликання другого засідання першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Про скликання другого засідання першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 03 грудня 2020 року  № 74

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати друге засідання  першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 07 грудня 2020 року о 10 год 00 хв ранку в приміщення залу Школи мистецтв вул. Грушевського, 34 в смт Козова.

На розгляд другого засідання  першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

1. Про створення фінансового відділу Козівської селищної ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.
  2. Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Козівської селищної ради.
  3. Про прийняття у комунальну власність Козівської селищної ради об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селища Козівського району  та рухоме, нерухоме майно і матеріальні цінності.
  4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
  5. Про затвердження положень про відділи Козівської селищної ради.
  6. Про утворення відділу державної реєстрації Козівської селищної ради.
  7. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Козівської селищної ради
  8. Про внесення змін в Програму заходів матеріальної допомоги з фонду соціального захисту населення на 2020 рік.
  9. Про забезпечення окремого виконання бюджетів сільських рад, що приєдналися.
  10.  Про направлення коштів КП «Козова комунсервіс».
  11.  Про використання особистого автомобіля для службових поїздок.
  12.  Про направлення коштів на придбання компю»терної техніки.
  13.  Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік.
  14.  Різне.

Козівський