Про скликання засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради

Дата: 08.12.2020 12:34

Про скликання засідання виконавчого комітету

Козівської селищної ради

від 08 грудня 2020 року  № 76

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати чергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної  ради 16 грудня   2020 року о 10:00 годині в приміщенні селищної ради.
  2. Запропонувати для розгляду на засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

2.2. Про використання коштів, направлених селищною радою, комунальними підприємствами селищної ради.

2.3. Про присвоєння адреси нежитловим приміщенням по вул.Вишиваного,6 в смт Козова.

2.4. Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд по вул.Грушевського,12а/8 для провадження підприємницької діяльності та надання дозволу гр.Буковській О.О. на виготовлення паспорту прив’язки тимчасових споруд.

2.5. Про надання одноразової грошової допомоги.

2.6. Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення.

2.7. Про продовження терміну дії ордера на видалення зелених насаджень.

2.8. Про проект селищного бюджету на 2021 рік.

2.9. Про проєкти Програм Козівської селищної ради на 2021 рік.

2.10. Інші питання поточної роботи.

3.Керуючому справами виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4.Керівникам комунальних підприємств селищної ради прийняти особисту участь у засіданні виконавчого комітету.

5.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.