Про скликання третього засідання першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

Про скликання третього засідання першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання

від 11 грудня 2020 року № 77

Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати третє засідання першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання 22 грудня 2020 року о 10 год 00 хв ранку в приміщення залу Школи мистецтв вул. Грушевського, 34 в смт Козова.

На розгляд третього засідання першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання передбачається винести такі питання:

1. Про затвердження Положення про відділ державної реєстрації .виконавчого комітету Козівської селищної ради.

2. Про затвердження Положення та Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Козівської селищної ради.

3. Про утворення Центру надання соціальних послуг Козівської селищної ради та затвердження Положення про Центр надання соціальних послуг.

4. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.

5. Про затвердження Положень про відділи Козівської селищної ради.

6. Про утворення відділу освіти, культури, молоді і спорту Козівської селищної ради та затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді і спорту.

7. Про затвердження положеня про старосту.

8. Про затвердження програм Козівської селищної ради.

9. Про селищний бюджет на 2021 рік.

10. Блок земельних питань .

11. Інші питання поточної роботи.

12. Різне.

Козівський