Про скликання позачергового засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради

Про скликання позачергового засідання

виконавчого комітету

Козівської селищної ради

від 26 січня 2021 року № 12

Відповідно до п. 11 ст. 7 Регламенту виконавчого комітету Козівської селищної ради, керуючись ст.ст. 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати позачергове засідання  виконавчого комітету Козівської селищної ради 27 січня 2021 року о 10:00 годині в приміщенні селищної ради.

2. Запропонувати для розгляду на позачерговому засіданні  виконавчого комітету  селищної ради наступні питання:

2.1. Про проекти Програм Козівської селищної ради на 2021 рік.

2.2. Про встановлення ТзОВ «Зелена енергія-2012» тарифу на виробництво та

постачання теплової енергії для потреб комунального підприємства «Козова-тепло».

3. Керуючому справами виконавчого комітету довести до відома членів виконавчого комітету про проведення чергового засідання виконкому.

4.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Козівський селищний голова                                Сергій ДОБАЛЮК