III сесія I засідання (29.01.2021)

Дата: 29.01.2021 19:31

Сьогодні відбулося чергове пленарне засідання III сесії VIII скликання Козівської селищної ради.

На порядку денному депутати опрацювали 43 питання.

Зокрема, розглянули та схвалили блок питань про затвердження Статуту, структури та штатної чисельності таких комунальних закладів як Центральна публічна бібліотека, Козівський інклюзивно-ресурсний центр, Центр культури та дозвілля, які є комунальними підприємствами Козівської селищної ради.

Про звіт про виконання бюджету Козівської селищної ради інформувала головний бухгалтер Марія Пітка.

З питанням встановлення середньої вартості харчування дітей з 1 січня 2021 року в закладах дошкільної та шкільної освіти ознайомила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька.

Опрацювали також блок земельних питань, які виникли внаслідок звернень громадян.

На завершення депутати одноголосно підтримали звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Фонду держмайна України, Антимонопольного комітету щодо необґрунтованого підвищення тарифів на комунальні послуги, щодо недопущення продовження локдауну та неправомірного обмеження права на працю.