З Днем Соборності України

Дата: 22.01.2021 12:26

Дорогі краяни!

Щиро вітаю з національним та державним святом - Днем Соборності України - символом єднання, одвічного прагнення українського народу жити у незалежній, об'єднаній державі.

В цей історичний день ми згадуємо всіх, хто власною мудрістю, відвагою та любов’ю наповнював силою і незламністю український народ. Хто стояв біля витоків нашої державності, заклавши у генах нації велич і свободу духу. Усіх, хто своєю працею та життям дав нам найцінніші поради та болючі уроки.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо нашої громади та України!
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.