Пам'ятай про Крути...

Дата: 29.01.2021 11:52

29 січня в Україні відзначається 103-річниця бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Завдяки сміливості українських вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено за декілька днів тим самим зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України.

Подвиг Героїв Крут, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишаться, як символ національної честі та гідності.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих героїв, хто віддав своє молоде життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.