I сесія II засідання (07.12.2020р.)

Дата: 10.12.2020 15:49

07 грудня 2020 року відбулось друге засідання першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання.

Присутніми на сесії були 21 депутат з 26 обраних

На порядок  денний сесії були винесені наступні питання:

- Про створення фінансового відділу Козівської селищної ради, затвердження Положення про фінансовий відділ та вжиття заходів щодо його державної реєстрації.

- Про прийняття у комунальну власність Козівської селищної ради об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селища Козівського району  та рухоме, нерухоме майно і матеріальні цінності.

- Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.

- Про затвердження положень про відділи Козівської селищної ради.

- Про утворення відділу державної реєстрації виконавчого комітету Козівської селищної ради.

- Про утворення Центру надання адміністративних послуг  виконавчого комітету Козівської селищної ради

- Про внесення змін в Програму заходів матеріальної допомоги з фонду соціального захисту населення на 2020 рік.

- Про забезпечення окремого виконання бюджетів сільських рад, що приєдналися до Козівської селищної ради.

- Про направлення коштів КП «Козова комунсервіс».

- Про використання особистого автомобіля для службових поїздок.

- Про направлення коштів на придбання компю’терної техніки.

-  Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік.

- Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Козівської селищної ради.

Усі питання були прийнятті одноголосно з якими можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті Козівської селищної ради в розділі «сесії селищної ради VIII скликання».