I сесія I засідання (27.11.2020р.)

27 листопада 2020 року о 10:00 год., під головуванням новообраного селищного голови Добалюка Сергія Володимировича розпочалось перше пленарне засідання 1 сесії селищної ради 8 скликання.

На порядок  денний сесії були винесені наступні питання:

1.Про обрання лічильної комісії.

2.Про початок повноважень депутатів Козівської селищної  ради  Тернопільського району Тернопільської області.

Новообраними депутатами Козівської селищної об’єднаної територіальної громади стали:

1.Адамів Ярослав Богданович.

2. Андрушків Світлана Борисівна.

3. Барилко Дмитро Леонідович.

4. Бень Надія Степанівна.

5.Бісовський Іван Миронович.

6. Вітровий Василь Богданович.

7. Головацький Василь Федорович.

8. Кир’янчук Іван Іванович.

9. Кобрин Любов Володимирівна.

10. Колісник Василь Петрович.

11. Колодніцький  Роман Миколайович.

12. Кот Віта Василівна.

13. Кушнір-Панчак Марія Іванівна.

14. Михайлів Микола Петрович.

15. Миц Роман Богданович.

16. Олійник Наталія Михайлівна.

17. Прийдун Мирон Степанович.

18. Пончко Зоряна Миронівна.

19. Садівник Лілія Володимирівна.

20. Сеник Василь Миколайович.

21. Скобляк Ігор Романович.

22. Стасишин Орест Володимирович.

23. Туцький Андрій Романович.

24. Федів Андрій Степанович.

25. Шкільний Іван Богданович.

3.Про початок повноважень Козівського селищного голови Тернопільського району Тернопільської області.

Відповідно до протоколу Козівської селищної територіально виборчої комісії  - головою Козівської об’єднаної територіальної громади обрано Добалюка Сергія Володимировича.

4.Про Регламент Козівської селищної ради восьмого скликання.

5.Про утворення лічильної комісії для виборів секретаря Козівської селищної ради.

6.Про обрання секретаря Козівської селищної ради.

За результатами таємного голосування на посаду секретаря Козівської селищної ради на строк повноважень Козівської селищної ради обрано депутата Барилка Дмитра Леонідовича.

7.Про затвердження структури виконавчих органів Козівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

8.Про затвердження заступників селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Затверджено на посаду заступника Козівського селищного голови:

I заступник-Щеглов Вадим Григорович;

Заступник-Простяк Михайло Ярославович;

Заступник-Солтис Роман Володимирович.

9.Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Козівської селищної ради.

На посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Козівської селищної ради затверджено Смереку Світлану Василівну

10.Про затвердження старост.

Затверджено на посаду старости :

-Стасишин Євгена Володимировича на посаду старости сіл Будилів,   Медова.

- Рекуляк Галину Степанівнуна посаду старости сіл Вибудів, Вимислівка.

- Мидла Ігоря Романовича на посаду старости села Золота Слобода.

- Данилів Марію Степанівну.на посаду старости сіл Кальне, Щепанів, Бартошівка, Будова, Маковисько.

- Войчак Людмилу Михайлівну на посаду старости сіл Теофіпілка, Вікторівка, Плоске.

- Коваля Ігоря Івановича на посаду старости сіл Ценів, Бишки, Потік, Сеньків.

- Пудлик Надію Зеновіївну на посаду старости сіл Олесине, Геленки, Уритва.

- Мельник Наталію Михайлівну на посаду старости сіл Глинна, Золочівка, Мала Плавуча.

- Кучеряву Галину Ігорівнуна посаду старости сіл Городище, Горби, Млинці.

11.Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

Затверджений на сесії виконавчий комітет Козівської селищної ради в   складі 20 осіб:

1)Добалюк С.В. – селищний голова;

2) Щеглов В.Г.– перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету;

3)  Солтис Р.В.-  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету;

4) Простяк М.Я.- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету;

5) Барилко Д.Л. – секретар ради;

6) Смерека С.В. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради;

7) Стасишин Є.В. – староста сіл Будилів, Медова.

8) Рекуляк Г.С. – староста сіл Вибудів, Вимислівка.

9) Мидло І.Р. – староста села Золота Слобода.

10) Данилів М.С. – староста сіл Кальне, Щепанів, Бартошівка, Будова, Маковисько.

11)  Войчак Л.М. – староста сіл Теофіпілка, Вікторівка, Плоске.

12) Коваль І.І. – староста сіл  Ценів, Бишки, Потік, Сеньків.

13) Пудлик Н.З. – староста сіл Олесино, Геленки, Уритва.

14) Мельник Н.М. – староста сіл  Глинна, Золочівка, Мала Плавуча.

15) Кучерява Г.І. – староста сіл Городище, Горби, Млинці.

12.Про умови оплати праці Козівського селищного голови.

13.Про затвердження Положення про постійні комісії Козівської селищної ради та обрання постійних комісій Козівської селищної ради.

Обрано постійні комісії Козівської селищної ради у наступному складі:

• 1) постійна комісія  з питань законності та правопорядку, захисту прав і законних інтересів громадян, місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регламенту:

Голова – Миц Р.Б.

2) постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку,житлово-комунального господарства та комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, залучення інвестицій, зв’язку та сфери послуг:

Голова – Колісник В.П.

3) постійна комісія з питань містобудування, архітектури, агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони природи:

Голова –Кир’янчук І.І.

4) постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту:

Голова – Бень Н.С.

5) постійна комісія з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

Голова – Пончко З.Р.

Присутніми на початок роботи сесії були 22 депутати із 26 обраних. За підсумками роботи сесії, всі рішення було прийнято практично одноголосно.