Підсумки засідання виконавчого комітету

Завершилось позачергове засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради, яке провів перший заступник Вадим Щеглов за дорученням голови Сергія Добалюка.

У засіданні взяли участь заступники селищного голови з питань роботи виконавчих органів Роман Солтис та Михайло Простяк, начальник фінансового відділу селищної ради Євген Зарічний, секретар селищної ради Дмитро Барилко, секретар виконавчого комітету Світлана Смерека, члени комітету та запрошені.

•На порядку денному розглянули Проекти програм фінансової підтримки таких установ як Центр первинної медико-санітарної допомоги Козівської селищної ради, Козівська центральна районна лікарня та Козівський міжрайонний відділ Державної установи "Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України".

.

•Керівники та представники відповідних установ ознайомили присутніх з основними пунктам даних програм. Як правило, це витрати на заплановані ремонтні роботи, закупівля необхідних технічних засобів, тощо.

•В рамках виконкому селищний голова Сергій Добалюк провів робочу нараду з старостами  сіл громади. Обговорили організаційні питання - ведення документації, роботу старост з мешканцями громади, стан вуличного освітлення по селах, актуальне питання підсипання слизьких ділянок дороги.