На шляху створення сильної, успішної, цілісної громади важливими є чітка стратегія та план дій.

Дата: 21.01.2021 16:19

Вчора відбулося  перше засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Козівської об'єднаної територіальної громади.

В засіданні взяв участь депутат Тернопільської обласної ради Володимир Гач. Селищний голова Сергій Добалюк перебуває на самоізоляції, тому долучився до обговорення он-лайн.

В складі робочої групи - перший заступник голови Козівської селищної ради Вадим Щеглов, заступники голови селищної ради з діяльності виконавчих органів влади Роман Солтис та Михайло Простяк, секретар селищної ради Дмитро Барилко, начальник фінансового відділу Євген Зарічний, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Марія Іваніцька, спеціаліст з питань розвитку інфраструктури Ірина Сваток, начальник відділу в Козівському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Василь Орейда, директор центру надання соціальних послуг Козівської селищної ради Ігор Скобляк, приватний підприємець Володимир Ярема.

Першим кроком на шляху розробки стратегії розвитку є створення паспорта громади. Це дозволить провести повний соціально-економічний аналіз громади.

Депутат облради Володимир Гач наголосив на проведенні  моніторингу стану земельних ресурсів на території громади - за категоріями, цільовим призначенням та формою власності.

Крім цього, паспорт міститиме дані про водні, лісові, транспортні ресурси, динаміку чисельності населення, рівень освіти та зайнятість, житловий фонд.

Створення паспорта громади дасть можливість проаналізувати ресурсність Козівської громади, наповнюваність та витрати бюджету, і почати роботу над стратегією розвитку.