Підсумки засідання виконкому Козівської селищної ради

Чергове засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради на чолі із першим заступником голови Вадимом Щегловом відбулося вчора, 21 січня. Селищний голова Сергій Добалюк взяв участь в засіданні он-лайн.

• По звіту про виконання бюджету селищної ради за 2020 рік інформувала головний бухгалтер Марія Пітка. Члени комітету схвалили це питання.

• Начальник фінансового відділу  Євген Зарічний ознайомив присутніх з питанням про заходи щодо наповнення селищного бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2021 році.

• Світлана Смерека, секретар виконавчого комітету Козівської селищної ради, озвучила звернення громадян, які потребують надання одноразової матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення через хворобу, складне соціальне становище та на поховання. Виконком погодив ці звернення.

• Заслухали план роботи КП "Благоустрій", з яким ознайомив присутніх директор Богдан Медвідь. Зокрема, по санітарній очистці територій, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очищенню водойм, догляду за кладовищами, вуличному освітленню.  Разом з старостами громади обговорили придбання технічних засобів та створення мобільної бригади по благоустрою. Селищний голова Сергій Добалюк наголосив, що вона повинна запрацювати вже з весни.

• Заступник селищного голови Роман Солтис представив програми Козівської селищної ради на 2021 рік.

• На завершення секретар селищної ради Дмитро Барилко вручив старостам печатки та штампи, привітав та побажав успіхів у їхній старостинській діяльності.