Підсумки засідання виконкому Козівської селищної ради

Дата: 22.01.2021 12:02

Чергове засідання виконавчого комітету Козівської селищної ради на чолі із першим заступником голови Вадимом Щегловом відбулося вчора, 21 січня. Селищний голова Сергій Добалюк взяв участь в засіданні он-лайн.

• По звіту про виконання бюджету селищної ради за 2020 рік інформувала головний бухгалтер Марія Пітка. Члени комітету схвалили це питання.

• Начальник фінансового відділу  Євген Зарічний ознайомив присутніх з питанням про заходи щодо наповнення селищного бюджету, економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2021 році.

• Світлана Смерека, секретар виконавчого комітету Козівської селищної ради, озвучила звернення громадян, які потребують надання одноразової матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення через хворобу, складне соціальне становище та на поховання. Виконком погодив ці звернення.

• Заслухали план роботи КП "Благоустрій", з яким ознайомив присутніх директор Богдан Медвідь. Зокрема, по санітарній очистці територій, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, очищенню водойм, догляду за кладовищами, вуличному освітленню.  Разом з старостами громади обговорили придбання технічних засобів та створення мобільної бригади по благоустрою. Селищний голова Сергій Добалюк наголосив, що вона повинна запрацювати вже з весни.

• Заступник селищного голови Роман Солтис представив програми Козівської селищної ради на 2021 рік.

• На завершення секретар селищної ради Дмитро Барилко вручив старостам печатки та штампи, привітав та побажав успіхів у їхній старостинській діяльності.