З Новим Роком!

Дата: 30.12.2020 12:38

Шановна громадо!

Ось і завершується для всіх нас непростий 2020 рік .

Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай не залишиться в наших серцях місця для злоби і заздрощів, для брехні і ненависті. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом і радістю. І тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об’єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну,спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла,  зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2021 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.