РІШЕННЯ №1 "Про виведення дитини, позбавленої батьківського піклування, з дитячого будинку сімейного типу та погодження влаштування під опіку"

РІШЕННЯ №2 "Про затвердження висновку про визначення способів участі батька, який проживає окремо від дитини, у вихованні дитини та спілкуванні з нею"

РІШЕННЯ №3 "Про надання дозволу на відчуження часток житла, які належать на праві власності дітям"

РІШЕННЯ №4 "Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Кузів Катерині Русланівні, 02.06.2007 р.н. та встановлення піклування"

РІШЕННЯ №5 "Про надання дозволу на дарування часток житлового будинку з надвірними будівлями, у якому зареєстровані та проживають неповнолітні діти "

РІШЕННЯ №6 "Про надання дозволу на дарування квартири, право користування якою має дитина"

РІШЕННЯ №7 "Про надання дозволу на виготовлення документації та оформлення права власності на земельну ділянку на ім’я малолітньої дитини"

РІШЕННЯ №8 "Про погодження ТзОВ «Енергосервісна компанія «БІО-ТЕПЛО» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії"

РІШЕННЯ №9 "Про погодження ТзОВ «Зелена енергія-2012» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для потреб Козівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 2 Козівської селищної ради"

РІШЕННЯ №10 "Про погодження ТзОВ «Зелена енергія-2012» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету"

РІШЕННЯ №11 "Про погодження КП «Козова комунсервіс» загальновиробничих норм витрат палива, теплової та електричної енергії на 2022 рік"

ДОДАТОК ДО РІШЕННЯ №11 "Загальновиробничі норми витрати палива, теплової та електричної енергії на 2022 рік по КП «Козова комунсервіс» Козівської селищної ради Код п-ва 35452861"

РІШЕННЯ №12 "Про візуалізацію реконструкції площі Незалежності в смт Козова, Тернопільського району, Тернопільської області"

РІШЕННЯ №13 "Про взяття на квартирний облік"

РІШЕННЯ №14 "Про поновлення на квартирний облік"

РІШЕННЯ №15 "Про затвердження переліку видів оплачуваних робіт та їх фінансування у 2022 році"

РІШЕННЯ №18 "Про визначення переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування порушниками та засудженими, на яких судом накладено кримінальне покарання у виді громадських робіт, на території Козівської селищної територіальної громади в 2022 році"

РІШЕННЯ №19 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку по вул.Долина в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №20 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку по вул.Центральна в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №21 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Центральна в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №22 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Центральна в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №23 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул. Стара Уритва в селі Уритва"

РІШЕННЯ №24 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Загороди в селі Глинна"

РІШЕННЯ №25 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Березівка в селі Глинна"

РІШЕННЯ №26 "Про зміну типу об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси житловому будинку по вулиці Лепкого в смт Козова"

РІШЕННЯ №27 "Про зміну типу об’єкта нерухомого майна та присвоєння адреси житловому будинку по вулиці Вітошинського О. в смт Козова"

РІШЕННЯ №28 "Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна – нежитловим приміщенням по вул.Дорошенка в смт Козова"

РІШЕННЯ №30 "Про організацію роботи щодо запобігання і протидії корупції на 2022 рік"

РІШЕННЯ №31 "Про надання дозволу службі у справах дітей Козівської селищної ради на проведення робіт з поточного ремонту кабінету адміністративної будівлі Козівської селищної ради"

РІШЕННЯ №32 "Про надання дозволу на санітарну обрізку зелених насаджень"

РІШЕННЯ №33 "Про продовження терміну дії ордера на видалення зелених насаджень"

РІШЕННЯ №34 "Про аналіз надходжень та розгляду звернень громадян у виконком Козівської селищної ради за 2021 рік"

РІШЕННЯ №35 "Про план роботи виконавчого комітету Козівської селищної ради на І квартал 2022 року"

РІШЕННЯ №36 "Про організацію роботи «гарячої» телефонної лінії Козівської селищної ради на І півріччя 2022 року"

РІШЕННЯ №37 "Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 21.01.2021 р. № 33 «Про організацію ведення цивільного захисту на території Козівської селищної ради»"

РІШЕННЯ №38 "Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення"

РІШЕННЯ №39 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання"