РІШЕННЯ № 40 "Про виконання бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік"

ДОДАТОК 2 "Виконання дохідної частини загального фонду бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік "

ДОДАТОК 3 "Виконання дохідної частини спеціального фонду бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік "

ДОДАТОК 4 "Виконання видаткової частини загального фонду бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік "

ДОДАТОК 5 "Виконання видаткової частини спеціального фонду бюджету Козівської селищної територіальної громади за 2021 рік "

РІШЕННЯ №42 "Про закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування та призначення опікуна над житлом"

РІШЕННЯ №43 "Про закріплення житла за дитиною - сиротою та призначення опікуна над житлом"

РІШЕННЯ №44 "Про затвердження заходів щодо оптимізації клубних закладів в Козівській територіальній громаді на 2022 рік"

РІШЕННЯ №45 "Про проєкт змін до Програми збереження архівних фондів Козівським комунальним трудовим архівом на 2021-2025 роки"

РІШЕННЯ №46 "Про проєкт змін до Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Козівської селищної ради на 2022-2025 роки"

РІШЕННЯ №47 "Про проєкт змін в Програму благоустрою територій населених пунктів Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки"

РІШЕННЯ №48 "Про проєкт змін до Програми здійснення землеустрою на території Козівської територіальної громади на 2022-2025 роки"

РІШЕННЯ №49 "Про розгляд справи за вчинене адміністративне правопорушення "

РІШЕННЯ №50 "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень"

РІШЕННЯ №51 "Про продовження терміну дії ордера на видалення зелених насаджень"

РІШЕННЯ №52 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку з господарськими будівлями по вул.Центральна в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №53 "Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку з господарськими будівлями по вул.Заводська в селі Вікторівка"

РІШЕННЯ №54 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Млинці в селі Млинці"

РІШЕННЯ №55 "Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку з господарськими будівлями по вул.Загній в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №56 "Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку з господарськими будівлями по вул.Центральна в селі Глинна"

РІШЕННЯ №57 "Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку з господарськими будівлями по вул.Містечко в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №58 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- нежитловій будівлі церкви святих Апостолів Петра і Павла по вул.Центральна в селі Мала Плавуча"

РІШЕННЯ №60 "Про погодження встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності по вул.Колійова в смт Козова"

РІШЕННЯ №61 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку з господарськими будівлями по вул.Крива в селі Козівка "

РІШЕННЯ №62 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Центральна в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №63 "Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна – житловому будинку з господарськими будівлями по вул.Загній в селі Конюхи "

РІШЕННЯ №64 "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна- житловому будинку по вул.Зелена в селі Конюхи"

РІШЕННЯ №65 "Про взяття на квартирний облік"

РІШЕННЯ №66 "Про виправлення технічної помилки у рішенні виконавчого комітету Козівської селищної ради від 19.12.2000 р. № 191 «Про розгляд заяв громадян»"

РІШЕННЯ №67 "Про виділення матеріальної допомоги з фонду соціального захисту та соціального забезпечення населення"

РІШЕННЯ №68 "Про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання"