Розпорядження селищного голови

від 12 грудня 2019  року  № 111

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 23 грудня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по

вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження Порядку надання права користування земельними ділянками для забудови на умовах договору суперфіція на території селища).
 2. Про затвердження переліку проектів-переможців бюджету участі (громадського бюджету) Козівської селищної територіальної громади та виділення коштів на їх реалізацію
 3. Про затвердження розпоряджень селищного голови та рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 4. Про присвоєння чергового рангу посадової особи селищному голові.
 5.  Про затвердження переліку видів оплачуваних робіт та їх фінансування

      у 2020 році.

 1. Про юридичну адресу КП «Благоустрій».
 2. Про затвердження штатного розпису КП «Благоустрій».
 3. Про затвердження Програм Козівської селищної ради на 2020 рік.
 4. Про селищний бюджет на 2020 рік.
 5.  Про погодження місць розташування рекламних засобів по вул.Грушевського.
 6. Блок земельних питань.
 7. Різне.

 

                           Козівський

                     селищний голова                                     Адамів Я.Б.


від  25 жовтня 2019  року  № 91

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 06 листопада 2019 року о 10 год 00 хв ранку в методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва

      (поточний ремонт вулиць смт Козова).

 1. Про затвердження Програми залучення міжнародних та вітчизняних грантових коштів.
 2. Про направлення коштів на виготовлення інвестиційного профілю селища Козова.
 3. Про погодження місць розташування рекламних засобів по вул.Грушевського.
 4. Про встановлення дорожніх знаків на вул.Думки.
 5. Про оренду приміщення по вул.Дорошенка,3.
 6. Про виділення коштів для придбання спортивного майданчика.
 7. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 8. Про виділення коштів КП «Козова комунсервіс».
 9. Про виділення коштів на придбання принтера.
 10. Про розгляд звернення зразкового дитячого театру «Дивосвіт».
 11. Про розгляд звернення Козівської державної української гімназії ім. В.Герети.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проектного плану використання території гаражного будівництва по вул.Промислова в смт Козова
 13. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 14. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.
 15. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вул.Вітошинського,9Б в селищі Козова.
 16. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Дорошенка в селищі Козова.
 17. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Грушевського,26а в селищі Козова.
 18. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул.Пушкіна в  селищі Козова.
 19.  Про затвердження детального плану території для будівництва будівлі торгового призначення по вулиці Грушевського в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 20. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для встановлення пам’ятного знаку про масові розстріли нацистами козівчан єврейської національності у 1942-1943 роках в районі вулиці Народичівська в селищі Козова.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 22.  Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 23. Про вилучення земельної ділянки Федаша М.В. та надання дозволу гр.Віннічук Р.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 24. Про вилучення земельних ділянок Кульки А.П. та надання дозволу гр.Петровець О.П.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 25. Про вилучення земельної ділянки Федаша М.В. та надання дозволу гр.Віннічук Р.М., гр.Федаш Є.Я.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 26. Про вилучення земельної ділянки гр.Шпита А.М. та надання дозволу гр.Шпиту М.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 27. Про вилучення земельних ділянок Лашкевича М.В., гр.Микичак І.П. та надання дозволу гр.Лашкевичу В.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 28. Про вилучення земельних ділянок гр.Медвідя Б.М. та надання дозволу гр.Медвідю І.Б.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 29. Про вилучення земельних ділянок Футко М.М. та надання дозволу гр.Футко М.П.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 30. Про вилучення земельних ділянок Колодій Ю.К. та надання дозволу гр.Масловській В.Н.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 31. Про вилучення земельної ділянки гр.Солтис Л.С. та надання дозволу гр.Солтис М.І.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 32. Про вилучення земельної ділянки Солонинки П.Ф. та надання дозволу гр.Александровичу А.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 33. Про вилучення земельної ділянки гр.Зябкіної Н.М. та надання дозволу гр.Покрепі Т.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 34. Про вилучення земельної ділянки гр.Козицької М.Г. та надання дозволу гр.Козицькому Б.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 35. Про вилучення земельної ділянки Петрух Т.П. та надання дозволу гр.Слойко Г.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 36. Про вилучення земельних ділянок Одрехівського В.Д. та надання дозволу гр.Берник С.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 37. Про вилучення земельних ділянок Боднар О.І. та надання дозволу гр.Боднар І.І.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 38. Про вилучення земельних ділянок Меліш О.М. та надання дозволу гр.Черничук М.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 39. Про вилучення земельних ділянок Гуменної І.П. та надання дозволу гр.Гуменному М.А.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 40. Про вилучення земельних ділянок Маханькової Я.Я. та надання дозволу гр.Трофім’як Л.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 41. Про вилучення земельної ділянки гр.Свергуна І.М. та надання дозволу гр.Свергун М.П.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 42. Про вилучення земельної ділянки гр.Буздуган Я.М. та надання дозволу гр.Завіташу В.Р.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 43. Про надання дозволу гр.Гуньці І.Я. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 44. Про надання дозволу гр.Худаярову Р.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 45. Про надання дозволу гр.Дзьордзьо І.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 46. Про надання дозволу гр.Дерень Г.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 47. Про надання дозволу гр.Яницькому В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 48. Про затвердження гр.Стецю І.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 49. Про затвердження гр.Чорному С.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 50. Про затвердження гр.Стецю Т.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 51. Про затвердження гр.Полиняку В.Т. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 52. Про затвердження гр.Качур М.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 53. Про затвердження гр.Корольковій Л.І.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 54. Про затвердження гр.Харкун Т.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 55. Про затвердження гр.Гуку Б.Є.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Масляка І. для безоплатної приватизації.
 56. Про затвердження гр.Голяшу Б.Є.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Героїв Майдану для безоплатної приватизації.
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення по вул.Гвардійська.
 58. Про розгляд звернення ОСББ «Гарна оселя-2019».
 59. Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Грушевського,1б.
 60. Про погодження продажу земельної ділянки по вул.Герети,3б та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки.
 61.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Грушевського в селищі Козова.
 62. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Кузів П.Я.
 63. Про продаж земельної ділянки по вул.Тернопільська,18а гр.Чайківському П.І.
 64. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0041га в смт Козова по вул.Грушевського та її продаж на земельних торгах у формі аукціону.
 65. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0033га в смт Козова по вул.Грушевського та її продаж на земельних торгах у формі аукціону............................................................................................................
 66. Про вилучення земельної ділянки Буковського І.В. та надання дозволу гр.Буковському Б.І.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 67. Інші питання поточної роботи.
 68. Різне.

      Про розгляд подання Козівського відділення Бережанського відділу ГУ НПУ уТернопільській області.

                           Козівський

                        селищний голова                                                            Адамів Я.Б.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Асоціація міст України

Логін: *

Пароль: *