Розпорядження селищного голови

   

від 13 березня 2020 року  № 14

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 24 березня 2020 року о 10 год 00 хв ранку в  читальному залі Козівської  районної бібліотеки по вул. Гвардійська,6 в смт Козова. 

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про внесення змін до Регламенту Козівської селищної ради сьомого скликання.
 2. Про розгляд депутатського звернення (вх. № 157/3-06).
 3. Про розпорядження Козівського селищного голови від 18.03.2020р. № 16.
 4. Про роботу комунального підприємства «Благоустрій» Козівської селищної ради.
 5.  Про відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
 6. Про запобігання занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території селища Козова.
 7. Про направлення коштів на районний бюджет на капітальні видатки для комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня Козівської  районної ради».
 8. Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт тротуару по вулиці Грушевського в смт Козова Тернопільської області».
 9. Про продовження терміну договору оренди приміщення по вулиці Дорошенка,6.
 10. Про надання дозволу та виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція центральної площі та «Алеї Доброти» в селищі Козова Козівського району Тернопільської області».
 11. Про внесення змін в додаток 10 рішення Козівської селищної ради від 23.12.2019р. № 1975 «Про затвердження Програм Козівської селищної ради на 2020 рік».
 12. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 13. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік.
 14. Про погодження місць розташування рекламних засобів в селищі Козова.
 15.  Про надання дозволу на виготовлення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки в смт Козова по вул.Колійова,40А.
 16. Про затвердження детального плану території зміни цільового призначення земельної ділянки по вул.Вітошинського О.,9Б в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 17.  Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вулиці Дорошенка в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 18. Про затвердження детального плану території земельної ділянки (зміна цільового призначення) для будівництва індивідуального гаража в смт Козова Тернопільської області.
 19. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.Стефаника в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 20. Блок земельних питань.
 21. Різне.

 

                           Козівський

                     селищний голова                                       Адамів Я.Б.

                                                               

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 березня 2020 року  №  16

 

Про додаткові заходи щодо запобігання

занесенню та поширенню коронавірусної

інфекції на території смт Козова

 

 

         На виконання рішення місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській районній державній адміністрації від 16.03.2020р.  №  6, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом СОVID-19, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020р. № 215 «Про запобігання та поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

 

 

1. Керівникам підприємств, установ, організацій та закладів на території селища Козова незалежно від форм власності, жителям селища:

   1.1.  Тимчасово обмежити доступ до державних установ.                        

   1.2. Вжити заходів щодо обмеження доступу до адміністративного приміщення Козівської селищної ради по  вулиці Грушевського, 32.

   1.3.Призупинити проведення службових нарад з великою кількістю учасників, засідань за «круглим столом», семінарів до поліпшення епідеміологічної ситуації в селищі.

   1.4. Обмежити відрядження працівників.

 

2. Депутатам Козівської селищної ради рекомендувати:

   2.1. Обмежити прийоми громадян та тимчасово скасувати зустрічі з великою кількістю виборців (більше 10 чол.).

   2.2 Організувати прийом звернень громадян через телефонний зв’язок та електронну пошту.

                                   

3. Заборонити з 18 березня 2020 року  до 03 квітня 2020 року:

   3.1. Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

    3.2. Роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, тощо ) торгівельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торгівельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку , провадження банківської та страхової діяльності, а також торгівельної діяльності і діяльність надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту. Реалізацію всіх харчових товарів (за виключенням м'яса та риби) здійснювати фасованими та упакованими.

    3.3. Роботу промислових ринків та закладів торгівельної мережі, які займаються реалізацією промислових товарів.   

3.4. Діяльність  закладів культури та спорту.

                              

4. Зобов’язати керівників комунальних підприємств Козівської селищної ради «Козова комунсервіс» (Чорний І.І.) та «Благоустрій» (Медвідь Б.І.) вжити наступних заходів (відповідно до видів послуг):

    4.1. Обмежити доступ клієнтів до центрів обслуговування надавачів комунальних послуг. Максимально перевести обслуговування клієнтів в онлайн режим. 

    4.2.  Забезпечити своїх працівників засобами індивідуального захисту.

    4.3. Обмежити пересування працівників (контролери та ін.) по території селища. Запровадити дистанційний режим роботи працівників.

    4.4. Організувати дистанційну форму роботи для працівників.

    4.5. Забезпечити проведення дезінфекційних заходів у приміщеннях.

    4.6. Забезпечити здійснення виробничого лабораторного контролю за якістю питної води централізованих джерел водопостачання, погодити графіки відбору проб та показники, за якими здійснюються дослідження, з територіальними органами Держпродспоживслужби.

    4.7. Інформувати Держпродспоживслужбу про результати відомчого лабораторного контролю води питної з централізованих джерел водопостачання.

    4.8. Забезпечити здійснення інформування населення, органів влади та Держпродспоживслужби про прориви, поломки, відключення води, відхилення від графіка вивезення твердих побутових відходів.

    4.9. Розробити та погодити плани дій на випадок аварійних ситуацій.

    4.10. Забезпечити запас засобів для очистки, дезінфекції води на випадок аварійних ситуацій. Визначити резервні джерела водопостачання, способи та технічні можливості доставки питної води населенню.

    4.11. Забезпечити дотримання зон санітарної охорони джерел водопостачання.

    4.12. Забезпечити негайне інформування органів місцевого самоврядування та управління Держпродспоживслужби у випадку виявлення відхилень якості води від вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

 

    5. Власникам та керівникам закладів незалежно від форм власності, які продовжують працювати, забезпечити обслуговуючий персонал особистими засобами захисту та дотримуватися рекомендацій щодо проведення заходів по дезінфікуванню приміщень. Додатково проводити вологі прибирання та провітрювання приміщень.

 

6. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

7. Доручити спеціалісту з організаційних питань селищної ради забезпечити широке анонсування та висвітлення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у селищі Козова.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


 

                       

 

  

 

 

                      Козівський

                селищний голова                                         Адамів Я.Б.

 

 


 

 

 

КОЗІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Тернопільська область

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

селищного голови

 

від 11 березня 2020 року  № 13

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 12 березня 2020 року о 10 год 00 хв ранку в  актовому залі Козівської  районної бібліотеки по вул. Гвардійська,6 в смт Козова. 

           На розгляд позачергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва (поточний ремонт вулиць смт Козова).
 2. Про надання дозволу та виділення коштів на виготовлення проектно-

     кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт (влаштування)

     транспортної розв’язки в одному рівні кільцевого типу на вулиці

     Грушевського  в селищі Козова Тернопільської області».

 1. Про надання дозволу та виділення коштів на виготовлення проектно-

     кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт тротуару по

     вулиці Грушевського  в селищі Козова Тернопільської області».

 1. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік.

 

               Козівський

       селищний голова                                       Адамів Я.Б.

 


від 24 лютого 2020 року  № 8

 

Про скликання позачергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати позачергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 25 лютого 2020 року о 10 год 00 хв ранку в  актовому залі Козівської  районної бібліотеки по вул. Гвардійська,6 в смт Козова. 

           На розгляд позачергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про скасування рішення Козівської селищної ради від 11.02.2020р. № 2067 «Про направлення коштів на районний бюджет для реалізації районної Програми розвитку футболу в Козівському районі на 2015-2020 роки».
 2. Про направлення коштів на проведення поточного ремонт доріг смт Козова.
 3. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік.

від 12 грудня 2019  року  № 111

 

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

 

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 23 грудня 2019 року о 10 год 00 хв ранку в приміщенні методичного кабінету  районного Будинку культури по

вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження Порядку надання права користування земельними ділянками для забудови на умовах договору суперфіція на території селища).
 2. Про затвердження переліку проектів-переможців бюджету участі (громадського бюджету) Козівської селищної територіальної громади та виділення коштів на їх реалізацію
 3. Про затвердження розпоряджень селищного голови та рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 4. Про присвоєння чергового рангу посадової особи селищному голові.
 5.  Про затвердження переліку видів оплачуваних робіт та їх фінансування

      у 2020 році.

 1. Про юридичну адресу КП «Благоустрій».
 2. Про затвердження штатного розпису КП «Благоустрій».
 3. Про затвердження Програм Козівської селищної ради на 2020 рік.
 4. Про селищний бюджет на 2020 рік.
 5.  Про погодження місць розташування рекламних засобів по вул.Грушевського.
 6. Блок земельних питань.
 7. Різне.

 

                           Козівський

                     селищний голова                                     Адамів Я.Б.


від  25 жовтня 2019  року  № 91

Про скликання чергового засідання

сесії селищної ради

             Керуючись пунктом 8) частини 4 статті 42, статтею 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликати чергове засідання  сесії Козівської селищної ради сьомого скликання 06 листопада 2019 року о 10 год 00 хв ранку в методичного кабінету  районного Будинку культури по вул. Грушевського, 23 в смт Козова.

           На розгляд чергового засідання сесії Козівської селищної ради сьомого скликання передбачається винести такі питання:

 1. Про затвердження кошторисних розрахунків вартості об’єктів будівництва

      (поточний ремонт вулиць смт Козова).

 1. Про затвердження Програми залучення міжнародних та вітчизняних грантових коштів.
 2. Про направлення коштів на виготовлення інвестиційного профілю селища Козова.
 3. Про погодження місць розташування рекламних засобів по вул.Грушевського.
 4. Про встановлення дорожніх знаків на вул.Думки.
 5. Про оренду приміщення по вул.Дорошенка,3.
 6. Про виділення коштів для придбання спортивного майданчика.
 7. Про виділення коштів КП «Благоустрій».
 8. Про виділення коштів КП «Козова комунсервіс».
 9. Про виділення коштів на придбання принтера.
 10. Про розгляд звернення зразкового дитячого театру «Дивосвіт».
 11. Про розгляд звернення Козівської державної української гімназії ім. В.Герети.
 12. Про надання дозволу на виготовлення проектного плану використання території гаражного будівництва по вул.Промислова в смт Козова
 13. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 14. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2019 рік.
 15. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території  зі зміною цільового призначення земельної ділянки по вул.Вітошинського,9Б в селищі Козова.
 16. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Дорошенка в селищі Козова.
 17. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул.Грушевського,26а в селищі Козова.
 18. Про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул.Пушкіна в  селищі Козова.
 19.  Про затвердження детального плану території для будівництва будівлі торгового призначення по вулиці Грушевського в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 20. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для встановлення пам’ятного знаку про масові розстріли нацистами козівчан єврейської національності у 1942-1943 роках в районі вулиці Народичівська в селищі Козова.
 21. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 22.  Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 23. Про вилучення земельної ділянки Федаша М.В. та надання дозволу гр.Віннічук Р.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 24. Про вилучення земельних ділянок Кульки А.П. та надання дозволу гр.Петровець О.П.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 25. Про вилучення земельної ділянки Федаша М.В. та надання дозволу гр.Віннічук Р.М., гр.Федаш Є.Я.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 26. Про вилучення земельної ділянки гр.Шпита А.М. та надання дозволу гр.Шпиту М.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 27. Про вилучення земельних ділянок Лашкевича М.В., гр.Микичак І.П. та надання дозволу гр.Лашкевичу В.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 28. Про вилучення земельних ділянок гр.Медвідя Б.М. та надання дозволу гр.Медвідю І.Б.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 29. Про вилучення земельних ділянок Футко М.М. та надання дозволу гр.Футко М.П.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 30. Про вилучення земельних ділянок Колодій Ю.К. та надання дозволу гр.Масловській В.Н.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 31. Про вилучення земельної ділянки гр.Солтис Л.С. та надання дозволу гр.Солтис М.І.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 32. Про вилучення земельної ділянки Солонинки П.Ф. та надання дозволу гр.Александровичу А.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 33. Про вилучення земельної ділянки гр.Зябкіної Н.М. та надання дозволу гр.Покрепі Т.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 34. Про вилучення земельної ділянки гр.Козицької М.Г. та надання дозволу гр.Козицькому Б.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 35. Про вилучення земельної ділянки Петрух Т.П. та надання дозволу гр.Слойко Г.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 36. Про вилучення земельних ділянок Одрехівського В.Д. та надання дозволу гр.Берник С.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 37. Про вилучення земельних ділянок Боднар О.І. та надання дозволу гр.Боднар І.І.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 38. Про вилучення земельних ділянок Меліш О.М. та надання дозволу гр.Черничук М.В.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 39. Про вилучення земельних ділянок Гуменної І.П. та надання дозволу гр.Гуменному М.А.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 40. Про вилучення земельних ділянок Маханькової Я.Я. та надання дозволу гр.Трофім’як Л.М.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 41. Про вилучення земельної ділянки гр.Свергуна І.М. та надання дозволу гр.Свергун М.П.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 42. Про вилучення земельної ділянки гр.Буздуган Я.М. та надання дозволу гр.Завіташу В.Р.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 43. Про надання дозволу гр.Гуньці І.Я. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 44. Про надання дозволу гр.Худаярову Р.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 45. Про надання дозволу гр.Дзьордзьо І.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 46. Про надання дозволу гр.Дерень Г.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 47. Про надання дозволу гр.Яницькому В.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для безоплатної приватизації.
 48. Про затвердження гр.Стецю І.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 49. Про затвердження гр.Чорному С.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 50. Про затвердження гр.Стецю Т.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 51. Про затвердження гр.Полиняку В.Т. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 52. Про затвердження гр.Качур М.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 53. Про затвердження гр.Корольковій Л.І.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 54. Про затвердження гр.Харкун Т.В.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 55. Про затвердження гр.Гуку Б.Є.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Масляка І. для безоплатної приватизації.
 56. Про затвердження гр.Голяшу Б.Є.  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Героїв Майдану для безоплатної приватизації.
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення по вул.Гвардійська.
 58. Про розгляд звернення ОСББ «Гарна оселя-2019».
 59. Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Грушевського,1б.
 60. Про погодження продажу земельної ділянки по вул.Герети,3б та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки.
 61.  Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул.Грушевського в селищі Козова.
 62. Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Кузів П.Я.
 63. Про продаж земельної ділянки по вул.Тернопільська,18а гр.Чайківському П.І.
 64. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0041га в смт Козова по вул.Грушевського та її продаж на земельних торгах у формі аукціону.
 65. Про затвердження експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0033га в смт Козова по вул.Грушевського та її продаж на земельних торгах у формі аукціону............................................................................................................
 66. Про вилучення земельної ділянки Буковського І.В. та надання дозволу гр.Буковському Б.І.  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 67. Інші питання поточної роботи.
 68. Різне.

      Про розгляд подання Козівського відділення Бережанського відділу ГУ НПУ уТернопільській області.

                           Козівський

                        селищний голова                                                            Адамів Я.Б.

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Асоціація міст України

Логін: *

Пароль: *