Питання на розгляд сесії

28 вересня 2020 року

 1. Про встановлення пільги щодо сплати земельного податку для комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я в жовтні – грудні 2020 року.
 2. Про погодження штатного розпису КП «Козова комунсервіс» Козівської селищної ради.
 3. Про ліквідацію Козівської селищної виборчої комісії Козівского району.
 4. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік.

 

07 жовтня 2020 року 

 1. Про дитячий ігровий майданчик.
 2. Про увічнення пам’яті молодшого лейтенанта Овакімьяна А.Г.
 3. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 4. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік.
 5. Про створення мережі «Вуличне радіо» в селищі Козова.
 6. Про внесення змін в рішення селищної ради від 24.11.2015р. № 3 «Про утворення постійних комісій селищної ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій».
 7. Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вулиці Грушевського в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 8. Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вулиці Грушевського в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 9. Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вулиці Грушевського в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 10. Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вулиці Грушевського в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 11. Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаража по вулиці Грушевського в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 12. Про затвердження детального плану території земельної ділянки для реконструкції господарської будівлі під цех виробництва комбікормів по вулиці В.Вишиваного в смт Козова Тернопільської області.
 13. Про затвердження детального плану території зміни цільового призначення земельної ділянки по вулиці Герети,14 в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 14. Про затвердження детального плану території зміни цільового призначення земельної ділянки по вулиці Герети,14а в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації (гр.Воловник П.М. вул.Надрічна пл. 0,0781га – житло, пл. 0,15га, 0,10га-ОСГ;гр.Василик Б.Ф. вул.Дружби пл. 0,20га-ОСГ;гр.Мартинюк М.М. вул.Ювілейна пл. 0,07га-житло;гр.Миколишин О.В. вул.Комарова пл. 0,35га-ОСГ;гр.Кочак І.П. вул.Ушинського пл. 0,30га, 0,10га-ОСГ;гр.Соколова О.А. вул.Ушинського пл. 0,22га, 0,15га, 0,15га, 0,15га-ОСГ;гр.Джуган М.С. вул.І.Франка пл. 0,15га-житло;гр.Старущак М.І. вул.Вітошинського пл. 0,23га, 0,15га, 0,10га-ОСГ;гр.Палихата Т.М. вул.Я.Мудрого пл. 0,15га-житло;гр.Криштанович Р.Г. вул.Зелена пл. 0,15га-ОСГ;гр.Колодницький І.Ф. вул.Винниченка пл. 0,15га, 0,15га, 0,15га, 0,10га, 0,15га-ОСГ;гр.Миколишин О.І. вул.Комарова пл. 0,35га-ОСГ;гр.Блавіцька К.М. вул.Вербицького пл. 0,19га-ОСГ;гр.Хавтур П.М. вул.Подільська пл. 0,40га-ОСГ;гр.Гуцал В.П. вул.Мазепи пл. 0,30га, 0,20га-ОСГ;гр.Маланчук О.В. вул.Герети пл. пл. 0,20га-ОСГ;гр.Пуціль Н.І. вул.Чубинського пл. 0,10га-ОСГ;гр.Гардаш Г.В. вул.Лисенка пл. 0,20га, 0,12га-ОСГ;гр.Безкоровайний З.М. вул.Купчинського пл. 0,20га, 0,25га, 0,34га, 0,20га-ОСГ;гр.Распутний Л.Ф. вул.Суворова пл. 0,15га-ОСГ;гр.Бурдаш А.М. вул.Мариновича пл. 0,15га-ОСГ;гр.Яциків А.Г. вул.Гвардійська пл. 0,10га, 0,10га-ОСГ;гр.Барський М.В. вул.Вишиваного пл. 0,15га-ОСГ;гр.Ананова М.Т. вул.Курбаса пл. 0,30га-ОСГ;гр.Ласкевич С.М. вул.Бордуляка пл. 0,30га-ОСГ;гр.Сурмач М.В. вул.Шевченка пл. 0,075га-житло, пл. 0,15га, 0,25га-ОСГ;гр.Туцький І.О. вул.Мічуріна пл. 0,30га-ОСГ;гр.Калинович І.Є. вул.Герети пл. 0,20га, 0,20га, 0,15га-ОСГ;гр.Вовк М.М. м.Тернопіль пл. 0,15га-ОСГ
 16. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність (гр.Боднар А.І. вул.Мариновича;гр.Клубкова Т.І. вул.Суворова;гр.Тирик О.М. вул.Суворова;гр.Мадера М.С. вул.Козацька;гр.Груб’як М.А. вул.Шевченка;гр.Стецьків М.П. вул.Набережна;гр.Стецьків О.Б. вул.Набережна;гр.Рак В.І. вул.Винниченка;гр.Грамяк Л.Т. вул.Стефаника;гр.Мартинюк В.І. с.Вікторівка;гр.Сітарська О.І. вул.Корольова;гр.Бунковський В.М. вул.Нова;гр.Кавка Л.Я. вул.Ювілейна;гр.Шостак О.Й. м.Тернопіль;гр.Гук Х.В. вул.Грушевського;гр.Сікора Ю.Г. вул.Надрічна;гр.Хабло В.М. вул.Надрічна;гр.Стасишин Г.Р. вул.Роксолани;гр.Заневич С.В. вул.Весела;гр.Сіманько Г.Г. м.Бровари;гр.Святий О.Г. вул.Надрічна;гр.Гуменна Ю.П. вул.Бордуляка;гр.Микитюк Т.І. вул.Сагайдачного;гр.Миц Н.П. вул.Коновальця;гр.Баран М.С. вул.Ювілейна;гр.Огірок Л.Й. вул.Гагаріна;гр.Сонсядло П.М. вул.Костюшко;гр.Євчин Н.І. вул.Хмельницького;гр.Корніцька М.І. вул.Шевченка;гр.Ятва М.Д. вул.Бордуляка;гр.Парнак О.В. вул.Коцюбинського;гр.Горошок М.П. вул.Ювілейна;гр.Ханас Н.І. вул.Мариновича;гр.Хміль Н.І. вул.Драгоманова;гр.Майка В.І. м.Львів;гр.Євчин М.М. вул.Зацного;гр.Смачило С.Л. вул.Винниченка;гр.Мартиновська Я.А. вул.Мариновичагр.Карачун Г.В. вул.Шевченка;гр.Катеринок Ю.П. вул.Вишиваного;гр.Вацлавський В.І. вул.Я.Мудрого;гр.Гладка Н.С. вул.Чубинського;гр.Козлик Г.Г., гр.Козлик А.П. вул.Ювілейна;гр.Круцько О.І. вул.Чубинського;гр.Луц С.М. вул.Франка;гр.Рудик М.Б. вул.Шевченка;гр.Татусько М.М. вул.Франка;гр.Татусько І.В. вул.Франка
 17. Про вилучення земельних ділянок гр.Шило П.Д. та надання дозволу гр.Шило С.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 18. Про вилучення земельних ділянок гр.Федорчака М.М. та надання дозволу гр.Туцькій Н.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 19. Про вилучення земельних ділянок гр.Солтиса І.Й., гр.Гриневецького П.М. та надання дозволу гр.Солтис У.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 20. Про вилучення земельних ділянок гр.Гриневецького П.М. та надання дозвол гр.Лукашовій М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 21. Про вилучення земельних ділянок гр.Миколишин Я.С. та надання дозволу гр.Пташнику І.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 22. Про вилучення земельних ділянок гр.Петришина П.Д. та надання дозволу гр.Кияк О.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 23. Про вилучення земельних ділянок гр.Шило П.Д. та надання дозволу гр.Шило С.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 24. Про вилучення земельних ділянок Скрабут С.М. та надання дозволу гр.Волянській Г.Й. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 25. Про вилучення земельних ділянок Курпеля С.І. та надання дозволу гр.Ткач М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 26. Про вилучення земельних ділянок гр.Стасишин Г.Р. та надання дозволу гр.Стасишину М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 27. Про вилучення земельних ділянок Перога Й.А. та надання дозволу гр.гр.Перогу В.Й.,Перогу А.Й., Періг М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 28. Про вилучення земельної ділянки гр.Гафтковича А.Є. та надання дозволу гр.Гафтковичу Я.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 29. Про вилучення земельної ділянки гр.Стасишина П.І. та надання дозволу гр.Лазензі Р.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 30. Про вилучення земельної ділянки гр.Пудлика Ю.Й. та надання дозволу гр.Пудлик М.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 31.  Про вилучення земельної ділянки Сонсядло І.М. та надання дозволу гр.Сонсядло М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 32. Про вилучення земельної ділянки гр.Топольницького О.Ф. та надання дозволу гр.Куйбіді Н.О. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 33. Про вилучення земельної ділянки гр.Ятви М.Д. та надання дозволу гр.Ткачуку Ю.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 34. Про вилучення земельної ділянки Сонсядло С.О. та надання дозволу гр.Сонсядло В.С. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 35. Про вилучення земельної ділянки гр.Джуган М.С. та надання дозволу гр.Михайленко І.Б. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 36. Про вилучення земельної ділянки Безкоровайного М.О. та надання дозволу гр.Мартинюк М.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 37. Про вилучення земельних ділянок гр.Просінюк Т.І. та надання дозволу гр.Левик Т.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 38. Про вилучення земельної ділянки Перцак С.М. та надання дозволу гр.Джулі Н.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 39. Про вилучення земельної ділянки гр.Громяк О.П. та надання дозволу гр.Громяку П.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 40. Про вилучення земельної ділянки Мартиновського Т.М. та надання дозволу гр.гр.Гром’як Н.Т., Максимів О.Т. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 41. Про вилучення земельної ділянки Вічко С.М. та надання дозволу гр.Вічко Г.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 42. Про вилучення земельних ділянок гр.Горшкової Н.І. та надання дозволу гр.Андрусишин С.Л. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 43. Про надання дозволу гр.Крищишин Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 44. Про надання дозволу гр.Хавтур П.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для присвоєння кадастрового номера.
 45. Про надання дозволу гр.Шостаку І.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Франка І. у власність.
 46. Про надання дозволу гр.Самолевич О.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Грушевського у власність.
 47. Про надання дозволу гр.Бурило М.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Грушевського у власність.
 48. Про затвердження гр.Мельник Т.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаражу.
 49. Про затвердження гр.Александровичу А.В. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Героїв Майдану для безоплатної приватизації.
 50. Про затвердження гр.Дерень Г.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Старущак М.І. у власність зі зміною виду цільового призначення.
 52. Про розгляд звернення гр.Сави А.М.
 53. Про розгляд звернення гр.Петрици М.В.
 54. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою ОСББ «Наш дім».
 55. Про продаж земельної ділянки по вул.Грушевського,11 гр.Кобрину І.В.
 56. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул.Хмельницького Б.,34 Козівському райСТ
 57. Про вилучення земельних ділянок гр.Собчак М.М. та надання дозволу гр.Кав'як О.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 58. Про затвердження гр.Терещук Н.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для індивідуального садівництва для безоплатної приватизації.
 59. Про надання дозволу та направлення коштів  на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Будівництво «Алеї Доброти» по вул.Дорошенка,3 в селищі Козова Козівського району Тернопільської області»
 60. Про надання дозволу КП «Благоустрій» на експлуатацію пішохідних тротуарів по вулицях Грушевського та Гвардійська (зі сторони парної нумерації)..
 61. Про розгляд колективних звернень жителів вулиць Привітна та Лисенка
 62. Різне.Про розгляд головного управління статистики у Тернопільській області щодо упорядкування адресного господарства

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Асоціація міст України

Логін: *

Пароль: *