A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Козівська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

Питання на розгляд сесії

 

Порядок денний III сесії 

 

29 січня 2021 року

 1. Про  затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників комунальних підприємств ( установ, закладів) Козівської селищної ради.

 2. Про створення, затвердження Статуту та штатного розпису  комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Козівської селищної ради.

 3. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального закладу «Центральна публічна бібліотека» Козівської селищної ради.

 4. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунальної установи «Козівський інклюзивно-ресурсний центр» Козівської селищної ради.

 5. Про звільнення директора редакції Козівського селищного комунального радіомовлення.

 6. Про структуру і штатну чисельність фінансового відділу.

 7. Про внесення змін до додатку до рішення селищної ради від 22.12.2020 року № 58 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Козівської селищної ради в новій редакції».

 8. Про внесення змін в структуру відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради.

 9. Про внесення змін в рішення від 07.12.2020р.№26 «Про початок реорганізації сільських рад шляхом приєднання до Козівської селищної ради».

 10. Про впровадження конкурсу громадських проектів та затвердження Положення.

 11. Про Програму висвітлення діяльності Козівської селищної ради в засобах масової інформації на 2021-2025 роки.

 12. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території земельної ділянки по вул. Гвардійська в селищі Козова.

 13. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території зі зміною цільового призначення земельної ділянки в смт Козова.

 14. Про вилучення земельних ділянок гр. Янчинського М.В. та надання дозволу гр. Янчинській Г.І. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

 15. Про вилучення земельних ділянок Пелешок І.Б. та надання дозволу                  гр. Музиці А.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

 16. Про вилучення земельної ділянки Содомори М.М. та надання дозволу           гр. Колясі А.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.

 17. Про вилучення земельних ділянок Кочака І.П. та надання дозволу гр. Кочак Г.Г. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

 18. Про вилучення земельних ділянок гр. Гунько О.Є. та надання дозволу           гр. Сташків М.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.

 19. Про надання дозволу гр. Віннічук Р.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.

 20. Про надання дозволу  гр.  Митулі С.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відновлення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

 21. Про надання дозволу гр. Туцькому І.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

 22. Про надання дозволу гр. Олійнику В.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. П.Орлика.

 23. Про надання дозволу гр. Карповій О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.

 24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною виду цільового призначення по вул. Герети, 14 а.

 25. Про надання дозволу ВАТ «Тернопільобленерго» на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.


Порядок денний позачергового засідання II сесії

13 січня 2021

 1. Про внесення змін в рішення селищної ради від 07 грудня 2020 року №15 «Про прийняття у комунальну власність Козівської селищної ради об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селища Козівського району та рухоме, нерухоме майно і матеріальні цінності».

 2. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунальної установи «Трудовий архів» Козівської селищної ради.

 3. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального підприємства «Бюро технічної інвентаризації» Козівської селищної ради.

 4. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального підприємства «Козовапроект» Козівської селищної ради.

 5. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального підприємства «Козова – тепло » Козівської селищної ради.

 6. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту редакції Козівського селищного комунального радіомовлення.

 7. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Козівська центральна районна лікарня Козівської селищної ради».

 8. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної  допомоги Козівської селищної ради».

 9. Про затвердження актів приймання – передачі та передачу, інвентаризацію рухомого та  нерухомого майна, архівів, документації та інших цінностей з  приміщення адмінбудинку  Козівської районної ради смт Козова                вул. Грушевського, 38 ( всіх цінностей, що знаходяться на рахунках Козівської районної ради 1113, 1011, 1013, 1014, 1015, 1016, 1112, гаражів, нежитлової будівлі, адмінбудинок смт Козова, вул. Січових Стрільців 4) до комунального майна Козівської селищної ради. 

 10. Про безоплатне прийняття в комунальну власність Козівської селищної ради  основних засобів та інших матеріальних цінностей закладів освіти та культури згідно актів приймання-передачі.

 11. Про приймання-передачу засобів обліку та об’єктів вуличного освітлення сільських рад, які приєднуються до Козівської селищної ради.

 12. Про затвердження переліку видів оплачуваних робіт та їх фінансування у 2021 році.

 13. Про затвердження Положення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Козівської селищної ради.

 14. Про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Козівській селищній раді.

 15. Про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Козівської селищної ради.

 16. Про ліквідацію сільських та селищної виборчих комісій Козівського району Тернопільської області. 

 17. Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність.

 18. Про звернення Козівської селищної ради до Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.


Порядок денний ІІІ засідання І сесії

 

22 грудня 2020 року

 1. Про початок повноважень депутата Козівської селищної ради Тернопільського району Тернопільської області.
 2. Про внесення змін в склад постійної комісії Козівської селищної ради.
 3. Про затвердження Положення про старосту.
 4. Про затвердження старост.
 5. Про внесення доповнень в персональний склад виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 6. Про виготовлення гербових номерних печаток та штампів виконавчого комітету Козівської селищної ради для старост та печатки для довідок.
 7. Про затвердження рішень виконавчого комітету Козівської селищної ради.
 8. Про направлення коштів для КП «Благоустрій».
 9. Про направлення коштів загального фонду Козівської селищної ради.
 10. Про внесення змін до бюджету Козівської селищної ради на 2020 рік (19308402000)
 11. Про внесення змін до Бишківського сільського бюджету на 2020 рік.
 12. Про внесення змін до Плотичанського сільського бюджету на 2020 рік.
 13. Про внесення змін до Потіцького сільського бюджету на 2020 рік.
 14. Про внесення змін до Щепанівського сільського бюджету на 2020 рік.
 15. Про передачу на баланс КП «Благоустрій» тротуару по вул. Б.Хмельницького зі сторони парної нумерації будівель, пам’ятного знаку українцям-жертвам депортації та жертвам репресій сталінського режиму ХХ століття по вул. Грушевського та пам’ятного знаку ліквідаторам Чорнобильської аварії в смт Козова.
 16. Про затвердження Положення про порядок та умови надання одноразової грошової допомоги з фонду Козівської селищної ради і утворення відповідної комісії.
 17. Про програму фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Козівської селищної ради на 2021 рік .
 18. Про програму по забезпеченню безоплатними та пільговими лікарськими та технічними засобами окремих груп населення та за певними категоріями на 2021-2025 роки.
 19. Про  програму збереження архівних фондів Козівським комунальним трудовим архівом на 2021-2025 роки.
 20. Про  програму фінансування фонду Козівської селищної ради у 2021-2025 роках для надання разової грошової допомоги.
 21. Про програму основних культурно-мистецьких заходів на 2021 рік.
 22. Про комплексну програму соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2021-2023 роки.
 23. Про програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Козівської селищної ради на 2021 рік.
 24. Про програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Козівській селищній раді на 2021-2022 роки.
 25.  Про програму оплати послуг по виготовленню проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розмежування земель державної та комунальної власності, інвентаризації земель, виготовлення звітів про експертно-грошову оцінку земельних ділянок та по проведенню земельних торгів (аукціонів).
 26. Про програму індивідуального житлового будівництва на території Козівської селищної ради «Власний дім» на 2021 рік.
 27. Про програму фінансової підтримки комунального підприємства «Козова комунсервіс» на 2021 рік.
 28. Про програму стимулювання жителів Козівської селищної ради для проходження строкової військової служби та за контрактом у Збройних Силах України в 2021 році.
 29.  Про програму благоустрою населених пунктів Козівської селищної ради на 2021-2025 роки.
 30.  Про програму утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Козівської селищної ради на 2021 рік.
 31. Про план діяльності Козівської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.
 32. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату селищної ради у новій редакції. 
 33. Про затвердження Положення, регламенту, переліку адміністративних послуг та графіку роботи Центру надання адміністративних послуг Козівської селищної ради.
 34. Про затвердження Положення відділу державної реєстрації Козівської селищної ради.
 35. Про внесення змін у рішення №14 від 07 грудня 2020 року та затвердження структури і штатної чисельності фінансового відділу.
 36. Про створення відділу освіти, культури, молоді та спорту Козівської селищної ради, затвердження Положення і структурних підрозділів відділу.
 37. Про створення комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради» та затвердження Статуту, структури «Центру надання соціальних послуг Козівської селищної ради».
 38. Про призначення Директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Козівської селищної ради».
 39. Про затвердження Положень про оплату праці та преміювання спеціалістів, службовців, інших працівників апарату Козівської селищної ради та виконавчих органів ради.
 40. Про бюджет Козівської селищної ради на 2021 рік (19560000000)
 41. Про затвердження детальних планів території для будівництва індивідуальних гаражів по вулиці Привітна в селищі Козова Козівського району Тернопільської області.
 42. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 43. Про розгляд звернень громадян щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі та передачу у власність.
 44.  
 45. Про надання дозволу гр. Стадарському Р.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Привітна для безоплатної приватизації.
 46. Про надання дозволу гр. Стадарському В.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Привітна для безоплатної приватизації.
 47. Про вилучення земельних ділянок гр. Мамінської Г.Ф. та надання дозволу гр. Мамінському В.В. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 48. Про вилучення земельних ділянок Стоколоси П.З. та надання дозволу гр. Суровець І.М. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 49. Про вилучення земельних ділянок Солодкої Г.М. та надання дозволу гр.Гудовій С.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 50. Про вилучення земельних ділянок гр. Барилко  І.І. та надання дозволу гр. Груб’як Г.Є. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельних ділянок в натурі для безоплатної приватизації.
 51. Про вилучення земельної ділянки гр. Рожко В.Г. та надання дозволу гр. Карповій О.М. на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки в натурі для безоплатної приватизації.
 52. Про надання дозволу гр. Горпинич В.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по провулку Свистуна П.,4.
 53. Про надання дозволу гр. Ємельянову Ю.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по провулку Альфреда фон Вокано.
 54. Про надання дозволу гр. Романенко М.З. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 55. Про затвердження гр. Швець О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства для безоплатної приватизації.
 56. Про надання дозволу гр. Мільковичу Р.Л. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Герети для безоплатної приватизації.
 57. Про надання дозволу гр. Марущак Г.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства у власність.
 58. Про затвердження гр. Петриці О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по провулку Свистуна П.,2 для безоплатної приватизації.
 59. Про надання дозволу гр.Круць Н.П. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки по вул. Промислова,1Б.
 60. Про продаж земельної ділянки по вул. В.Вишиваного, 6я.
 61. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Б.Хмельницького, 34 Козівському райСТ.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь