Звернення депутатів Козівської селищної ради до вищого керівництва України

На засіданні сесії селищної ради депутати ухвалили рішення про звернення до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова і Кабінету Міністрів України щодо звільнення С.М.Шкарлета з посади Міністра освіти і науки України. Текст звернення та рішення додається.

10:53:15 04.02.2021

III сесія I засідання (29.01.2021)

Сьогодні відбулося чергове пленарне засідання III сесії VIII скликання Козівської селищної ради.

19:31:08 29.01.2021

На сесії ухвалили звернення щодо політики підвищення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги

Вчора на позачерговій сесії було ухвалене звернення до вищих органів влади, які можуть вплинути на політику підвищення цін/тарифів на житлово-комунальні послуги.  Сьогодні ми маємо стукати в кожні двері, робити все можливе, щоб не допустити підняття цін. До цього часу ціноутворення за комунальні послуги було необґрунтоване, завищене, і це створювало соціальну напругу і незадоволення. А зараз, в час пандемії, людей просто заганяють в фінансову яму.  Тому хочемо сьогодні подякувати за небайдужість депутатам, які подали на розгляд сесії проєкт Звернення до вищих посадових осіб держави.  Дякуємо представникам громадського формування "Самооборона Козівщини", представникам організації "Спілка бійців та волонтерів АТО"Сила України", які подали аналогічне звернення.  Дякуємо небайдужим представникам громади, які чисельно прийшли вчора на сесію і підтримали ініціативу голови Сергія Добалюка. Лише вчора було зібрано 614 підписів, і бажаючих висловити своє незадоволення тарифною політикою значно більше. Віримо, що наші дії принесуть бажаний результат.

15:28:24 14.01.2021

I сесія II засідання (07.12.2020р.)

07 грудня 2020 року відбулось друге засідання першої сесії Козівської селищної ради восьмого скликання.

15:49:48 10.12.2020

I сесія I засідання (27.11.2020р.)

27 листопада 2020 року о 10:00 год., під головуванням новообраного селищного голови Добалюка Сергія Володимировича розпочалось перше пленарне засідання 1 сесії селищної ради 8 скликання.

14:54:53 27.11.2020