Список депутатів Козівської селищної ради сьомого скликання із закріпленими вулицями

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ виборчого
округу

Вулиці, які входять до виборчого округу

1.

Блавіцький Роман Мар'янович

1

входить вулиця І. Франка від будинку № 1А включно за винятком будинку № 1

2.

Вацлавський Володимир Іванович

2

входять вулиці: Дружби від будинку № 31 включно, Т. Бордуляка від буд. № 26 включно, Народичівська

3.

Новачинський Михайло Матвійович

3

входять вулиці: Дружби від будинку № 1 до будинку № 30 включно, Л. Курбаса, М. Чурай, Т. Бордуляка від будинку № 2 до будинку № 22 включно, Галицька, Миру, Польова, С. Бандери, Федьковича, Гвардійська 

4.

Смерека Світлана Василівна 

4

входять вулиці: Роксолани, Пекарська, П. Орлика,  Садова, Подільська

5.

Мельник Тетяна Василівна 

5

входять вулиці: Ювілейна, І. Блажкевич, Пушкіна,  Грушевського від 55А 

6.

Бучак Марія Володимирівна 

6

входять вулиці : Грушевського буд. № 13,13(10), 15, 16А, 19А, 20, 21, 22, 24

7.

Бурмич Володимир Іванович 

7

входять вулиці : Герети від №1 до 34 включно, Я. Мудрого, Котляревського

8.

Забанджала Михайло  Романович

8

входять вулиці : Дорошенка, І. Франка № 1, Зацного, Чалдаєва, С. Стрільців, Шкільна.

9.

Солтис Микола Іванович

9

входять вулиці: Герети від будинку № 36,Б. Хмельницького, Петрушевича, Сосюри

10.

Михайлишин  Наталія Іванівна

10

входять вулиці: Рильського, Зелена, Сагайдачного,  Семашко, Федорова

11.

Бучак Василь Богданович

11

входять вулиці: Грушевського від будинку № 26 А до будинку №54  включно

12.

Орисик Василь Іванович

12

входять вулиці: О.Кобилянської, Корольова

13.

Добровольський Ярослав Антонович

13

входять вулиці Л. Українки, Надрічна

14.

Бісовський Іван Миронович

14

входять вулиці: Шевченка, Коновальця

15.

Шмига Ольга Михайлівна

15

входять вулиці: Коцюбинського, Ушинського, Стельмаха,
Довженка, Князя Володимира

 

16.

Гардаш Галина Володимирівна

16

входить вулиці: Привітна, Коковського, Лисенка

17.

Савків Петро Богданович

17

входять вулиці: Купчинського, Вербицького від № 1 до № 55 включно

18.

Пуківський Володимир Зіновійович

18

входять вулиці: Вербицького від буд. № 56, Козацька, Весела,
Набережна,  Грушевського від будинку 2А до будинку №12 включно

19.

Василик Андрій Іванович

19

входять вулиці: Костюшко, Гагаріна, Стефаника, П. Думки,
Колійова від будинку № 2 до 36 квлючно

20.

Кавка Петро Ігорович

20

входять вулиці: Гоголя, Заньковецької, Комарова, Вітовського, Колійова від будинку № 74 А

21.

Стець Ігор Миронович

21

входять вулиці: Мічуріна, Винниченка, Нова,  Колійова від будинку № 37 до № 74 включно

22.

Старущак Віктор Миколайович

22

входять вулиці: Чубинського, Мазепи, Наливайка

23.

Олійник Оксана Ярославівна

23

входять вулиці: Мариновича, Кармелюка

24.

Іваник Ірина Йосипівна

24

входять вулиці: Вітошинського, Ціолковського, Чайківського, Драгоманова, Підстанція, Хоткевича, Березовського, Ольжича

25.

Кульбаба Володимир Євгенович

25

входять вулиці: Суворова, Б. Лепкого від № 1 до № 4  включно

26.

Табаркевич Ірина Михайлівна

26

входять вулиці: Б. Лепкого від № 5, Вишиваного, Вячеслава Чорновола, Поліська

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про відвідування та пропуск депутатами

Козівської селищної ради сьомого скликання

пленарних засідань сесій з початку каденції 

№ з/п

Прізвище,

ім`я,

по батькові

депутата

Пленарні засіданя

Всього за період

 

 

 

І Сесія

    ІІ Сесія

ІІІ Сесія

ІV Сесія

 24.11.2015р. 

03.12.2015р.

 10.12.2015р.

23.12.15р.

22.01.2016р.

01.02.2016р.

  18.03.2016р.

2015-2016 рр.

7 засідань

Відвідування

Відвідування

Відвідування

Відвідування

Відвідування

Відвідування

Відвідування

відвідав

не відв.

1.

 Блавіцький Р.М.

 .

 .

 .

7

-

2.

 Вацлавський В.І.

 .

 нб

6

1

3.

 Новачинський М.М.

 нб

6

1

4.

 Смерека С.В.

7

-

5.

 Мельник Т.В.

 нб

6

1

6.

 Бучак Мар.Вол.

7

-

7.

 Бурмич В.І.

 нб

6

1

8.

 Забанджала М.Р.

7

-

9.

 Солтис М.І.

7

-

10

 Михайлишин Н.І.

нб 

6

1

11

 Бучак Вас. Богд.

нб 

6

1

12

 Орисик В.І.

 нб

6

1

13

 Добровольський Я.А.

 нб

6

1

14

Бісовський І.М.

7

-

15

 Шмига О.М.

7

-

16

 Гардаш Г.В.

 нб

 нб

5

2

17

 Савків П.Б.

7

-

18

 Пуківський В.З.

.

7

-

19

 Василик А.І.

 нб

6

1

20

 Кавка П.І.

 нб

 нб

5

2

21

 Стець І.М.

7

-

22

 Старущак В.М.

 нб

6

1

23

 Олійник О.Я.

 нб

 нб

5

2

24

 Іваник І.Й.

нб 

 нб

5

2

25

 Кульбаба В.Є.

нб 

6

1

26

 Табаркевич І.М.

 нб

6

1

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Асоціація міст України

Логін: *

Пароль: *